Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Vinný sklípek

Přímo pod penzionem se nachází propojené vinné sklepy, s neopakovatelnou atmosférou, vybudované kolem r. 1533 Habány. Celé sklepení je ideální na pořádání vinařských degustací, firemních večírků, narozenin, rozluček se svobodou. Husí plácek je také hlavním prodejním místem nové vinařské značky IWAYINI. 

 

Vinařství IWAYINI

To je zhmotnění myšlenky, které předcházelo 28 let zkušeností s vínem a vinařstvím. Už jako vinařský synek jsem od 10 let pracoval u svého otce v jeho vinařství. Nasával jsem zkušenosti, postupy a cit pro víno. Tento projekt je ukázkou toho, co miluju, co mě naplňuje, co mi dělá radost a jak realizuji své představy v oblasti vína.

 

Filosofie značky

 

Posláním značky IWAYINI je tvořit vína, která odrážejí filosofii života zakladatele. Vína harmonická, svěží, plná a hlavně stvořena pro vnesení radosti do života. Díky tomu, že se naše šarže pohybují okolo tisíce lahví, máme dostatek času dohlédnout na maximální kvalitu každé jedné lahve.

 

Martin Zůl, zakladatel značky IWAYINI

Vyberte si jednoduše některý z našich degustačních balíčků, které nabízejí od krátkého posezení u vínka až po prodloužený pobyt plný relaxace, skvělých pokrmů a kvalitních vín.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

K uvedeným degustacím a posezení máte možnost využít ubytování přímo na Husím plácku nebo na partnerském penzionu Habánský dům.

Vaše dotazy a připomínky rádi zodpovíme na e-mailu info@husiplacek.cz nebo na mobilním čísle: +420 774 440 242.